Obklady a dlažby | Král stavebniny

Obklady a dlažby

Správná pokládka dělá hodně

I sebedražší obklady a dlažby mohou být znehodnoceny neodbornou pokládkou. Je proto třeba tuto činnost svěřit odborníkům, stejně jako samotný návrh. My se postaráme jak o návrh, tak o perfektní pokládku a precizní spárování. S námi dlažba a obklady budou perfektní vždy.

Profesionální zpracování

Nechte si udělat grafický návrh od našich zkušených designerů, kteří znají řadu tipů jak zvětšit, osvětlit a celkově probudit Vaše prostory. Samozřejmě zpracujeme rozpočet, abyste se mohli bez obav rozhodnout.

Technoart – výroba

Výrobní závod Technoart se specializuje na další opracování keramických obkladů a dlažeb. Velice moderní technologické vybavení pochází většinou z Itálie. Výjimkou je vodní paprsek, který je americké výroby.
služby: řez dlažby/obkladu, výřez otvoru, úprava hrany, úprava schodové hrany, Battiscopa, hrany (K0-K3, A2,A3), mozaika, multiformát, plošné dekorace, schodiště, kuchyně, atypické tvarovky, výroba schodových prvků, opracování hran parapetů, koupelové desky mramor/žula, desky a kuchyňské linky, úprava základních rozměrů dlažeb, linky z mozaik, slinutá keramika, obklady krbů, krbové desky

obrázek
E-SHOP nově!