Střešní krytiny | Král stavebniny

Střešní krytiny

Tondach Tondach logo

Tondach Česká republika je největším výrobcem střešní krytiny v České republice. V naší zemi si TONDACH vybudoval stabilní pozici a dobré jméno v oblasti výroby stavebních hmot. Kdo by neznal motto TONDACH – Střecha dělá dům. Svým zákazníkům nabízí širokou nabídku vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v mnoha rozličných povrchových úpravách a barevných variantách. Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu keramických i nekeramických střešních doplňků a broušených pálených cihel.

BramacBramac logo

Cílem firmy Bramac je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků. Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií firmy od samého začátku. Bramac neustále vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky zákazníků.

KB Blokobrázek

Provedení tašek řady SELSKÁ se navrací zpět k tradičním „cementkám“ vyráběným v českých a moravských zemích již po více než 100 let. SELSKÁ taška je v duchu tradice opatřena rovnou čelní hranou.

Tegolaobrázek

Firma TEGOLA Bohemia spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991. Mateřská společnost firma TEGOLA Canadese zaujímá vedoucí postavení v Evropě ve výrobě asfaltových šindelů. Společnost nabízí kompletní řešení střechy, tj. šindele, difúzní fólie, střešní doplňky, větranou střechu, střešní okna. Kompletní střešní systém je ověřený a používaný na celém světě.

Charvát obrázek

Výrobce střešních asfaltových šindelů.

Guttaobrázek

Firma Gutta ČR je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu.

Mediterranlogo

Výroba střešních systémů má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920. Výroba probíhá na plně automatizované lince, splňující vysoké nároky na kvalitu a umožňující rozšíření kapacity.

Lindabobrázek

Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových, předem lakovaných plechů. V České republice působí společnost Lindab již od roku 1993. Základní myšlenka Lindabu je přispět k zjednodušení stavby a jejích jednotlivých částí a fází.

Satjamobrázek

Dodavatel kovových lehkých střešních krytin.

E-SHOP nově!