Fasádní a míchací centrum | Král stavebniny

Fasádní a míchací centrum

Fasádní a míchací centrum obrázek

Mícháme jakýkoliv odstín z jakéhokoliv vzorníku na počkání.
Před několika lety vyvinula společnost MAPEI projekt „Barva a dekorace – více než ochrana“, skládající se z podkladních vrstev, penetračních přípravků a finálních povrchů, jako jsou např. Elastocolor, Malech, Silancolor Primer, Silancolor Primer Plus, Silancolor Base Coat, Silexcolor Base Coat, Quarzolite Base Coat, Silancolor Pittura Plus, Silancolor Pittura, Silancolor Tonachino, Silexcolor Pittura, Silexcolor Tonachino, Quarzolite Pittura a Quarzolite Tonachino, které jsou dostupné v široké škále barev a s rozdílným estetickým vzhledem.
Použití rozličných produktů ve správném pořadí (jádrové omítky,vyrobky pro přípravu podkladu, penetrační přípravky, materiály pro konečnou úpravu povrchů atd., vylepšené celosvětovým výzkumem MAPEI a získanými zkušenostmi) a možnost jejich vzájemné kombinace vyjadřuje dokonalou a vzájemnou spolupráci.
Z tohoto společného procesu vyplynulo několik výhod:

  • Zaručený úspěch
  • Dlouhodobá trvanlivost stavebního díla
  • Rychlejší postup práce a nižší finanční náklady realizačních firem

V této promyšlené kombinaci základních bází a pigmentů využitých automatizovaným systémem barvení ColorMap vyniká prvotřídní kvalita uplatňovaná společností MAPEI. Nejen proto, že výsledky jsou esteticky příjemné, ale i díky kvalitě bez kompromisů.
Možnost poskytnutí jakéhokoliv výrobku v jakémkoliv barevném odstínu poskytuje distributorům MAPEI jedinečnou pozici k uspokojení jakýchkoliv potřeb projektantů i stavitelů. Nabídka vhodných penetrací, stěrkových omítek a barevných materiálů v hodinách, ne dnech.
Pro ilustraci:

  • Široký výběr barev ze vzorníku ColorMap
  • Možnost míchání barev podle požadavku zákazníka
  • Možnost výroby barvy z malého vzorku

Na rozdíl od konkurenčních řešení, svět barev ColorMap s automatizovaným systémem barvení nemá hranic. Výběr barev není limitován 500/1000 předem definovaných barevných odstínů ze vzorníku, ale jde dál a vyhovuje i nejnáročnějším odstínům, které si projektant nebo stavitel může jen vybrat.
To vše je možné díky použití spektrofotometru – elektronickému zařízení, které je součástí automatizovaného systému barvení ColorMap, které je schopno „číst“ vzorek barvy z jakéhokoliv podkladu nebo materiálu a použít ho v jednom z výrobků MAPEI.
VÝHODY?

  • Možnost uspokojení jakéhokoliv estetického požadavku
  • Možnost reprodukce jakékoliv barvy s ohledem na změny v průběhu času
  • Možnost vytvořit jakoukoliv barvu – předepsanou nebo požadovanou odborným pracovníkem
  • Možnost reprodukovat stejnou barvu jako na předchozích, již dokončených dílech – znovu a znovu – i s použitím jiných materiálů
E-SHOP nově!