Soklové lišty | Král stavebniny

Soklové lišty

Vaše podlaha Quick-Step si zaslouží dokonalé ukončení. Proto si můžete vybrat z široké řady vysoce kvalitních soklů pro každou podlahu a každý styl. Každý z nich byl testován na kvalitu stejně jako naše podlahy. To znamená, že můžete využít plnou záruku Quick-Step pro dlouhá léta bez starostí…

STANDARDNÍ SOKLOVÉ LIŠTY
Tyto standardní, a přesto vysoce kvalitní sokly jsou navrženy tak, aby se hodily do každého interiéru.
•Rozměry: 240 cm x 1,2 cm x 5,8 cm

obrázek

SCOTIA
Diskrétní zakončení vaší podlahy. V případě potřeby lze sokly Scotia také kombinovat se stávajícími sokly.
•Rozměry: 240 cm x 1,7 cm x 1,7 cm

obrázek

SOKLOVÁ LIŠTA LARGO PARQUET
Parketové sokly Quick-Step Largo byly speciálně vyvinuty tak, aby odpovídaly dlouhým a širokým prknům podlahy Quick-Step Largo. Soklové lišty Parquet Largo mají vzadu rovněž drážku na kabely. Pokud zacvaknete sokl do profilu kolejnice Quick-Step Track, vždy budou kabely snadno přístupné.
•Rozměry: 240 cm x 1,4 cm x 10 cm

obrázek

SOKLOVÉ LIŠTY PARQUET
Čisté linie parketové soklové lišty stylově zakončí jakoukoli prkennou podlahu. Na zadní straně soklové lišty je drážka pro skrytí telefonních nebo počítačových kabelů. Pokud zacvaknete sokl do profilu kolejnice Quick-Step Track, vždy budou kabely snadno přístupné. Pokud žlábky na kabely nepotřebujete, můžete soklovou lištu jednoduše přilepit pomocí lepidla Quick-Step One4All Glue.
•Rozměry: 240 cm x 1,4 cm x 7,7 cm

obrázek

SOKLOVÁ LIŠTA OVOLO
Ovolo je víceúčelový natíratelný sokl. Je vybaven technologií Incizo a lze jej nařezat na požadovanou výšku. Zvolte si preferovanou výšku a hrajte si s téměř nekonečnými možnostmi a kombinacemi.
•Rozměry: 240 cm x 1,6 cm x 16 cm

obrázek

KRYT SOKLOVÝCH LIŠT
Tyto kryty soklových lišt lze umístit na stávající sokly. Instalace je rychlá a nehrozí žádné nebezpečí poškození zdi. Jsou vybaveny technologií Incizo a lze je nařezat na požadovanou výšku a šířku.
•Rozměry: 240 cm x 1,6 cm x 12,9 cm

obrázek

SOKLOVÁ LIŠTA OGEE
Sokly Ogee se svým specifickým tvarem dodávají vašemu interiéru charakter. Jsou vybaveny technologií Incizo a lze je nařezat na požadovanou výšku. Zvolte si preferovanou výšku a hrajte si s téměř nekonečnými možnostmi a kombinacemi.
•Rozměry: 240 cm x 1,6 cm x 16 cm

obrázek

FLEXIBILNÍ SOKLY
S těmito flexibilními sokly dokonale ukončíte zakřivené linie. Dostupné i v neflexibilní verzi k ukončení vaší místnosti v jednotném stylu.
•Rozměry flexibilních soklů: 1,4 cm x 4 cm x 700cm
•Rozměry neflexibilních soklů: 240 cm x 1,4 cm x 4 cm

obrázek
E-SHOP nově!