Digital print | Král stavebniny

Digital print

Kolekce vinylu Eternal obsahuje řadu digitálně tištěných podlahových vzorů, které nabízejí nový rozměr v barvě a designu. Jemné barevné přechody, kaskáda barev v podobě duhy nebo velkolepé geody z leštěných drahých kamenů. Kromě digitálně tištěných vzorů nabízíme také na míru šité dekory podlah již od 12m2. Všechny možnosti a kategorie jsou uvedeny níže.

Duha
“ .[attachment attachment_](do­kument )“:
Dekor Eternal Rainbow odhaluje spektrum barevných přechodů na délce více než 10 metrů, která umožňuje rozvinout kaskádu duhových odstínů tak, že první barva navazuje na poslední bez přerušení ve vzoru. Toto měřítko opakování vzoru je dosažitelné pouze díky technologii digitálního tisku. Eternal Rainbow je k dispozici v rolích širokých 1,95 m a šířku lze snadno rozšířit, aby vyhovovala širší oblasti.

Příroda pod lupou

Od geod, které nabízejí obrovské „drahé kameny“ až po efekt „zkamenělé kůry“, které budou tvořit ústřední ozdobou v každém interiéru, tato kolekce přenáší přírodu na podlahu v měřítku, které jste dříve neviděli. Každý design může být zmenšen co do velikosti, Magnified Nature je ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit poutavou podlahu. Dekory Eternal Magnified Nature jsou dodávány jako část pro vložené do jakéhokoliv barevného dekoru kolekce Eternal.

Fotografie

Dodejte své vlastní zadání, svůj snímek nebo si vyberte z mnoha divů světa. Náš zákaznický servis vám poradí typ, velikost i rozlišení obrazu předlohy, který má být dodán.

Grafika

V grafické kategorii rozlišujeme tisky s různými tvary, čárami, texty, ale také mapy měst. Vytvořte si vlastní směrování, aby vaše podlaha měla informativní nebo vzdělávací charakter, případně aby byla zábavná s grafickými vzory.

Identita

Jak kategorie již napovídá, zde můžete přenést svůj styl, barvy a loga na podlahu. Hraje si s firemním logem či grafickými prvky a barvami na podlaze.

Příroda

Mějte kus přírody na vaší podlaze. Mohla by to být také oblázková podlaha, vytištěná tráva nebo listy. Přímá kopie přírodnin nebo abstraktní interpretace přírodního charakteru, jako jsou naše dekory Magnified Nature.

Neomezený

Vizuály bez hranic. Neomezené vzory, patří mezi světové unikáty v pružných podlahových krytinách. Dekory jsou bez jakéhokoliv opakování nebo omezení ve velikosti, barvě a tím boří všechny hranice.

E-SHOP nově!